TERVÉKENYSÉGÜNK

2020-AS ADÓÉV

A BEFOLYT ADÓ 1%-ÁBÓL, ILL. MÁS PÉNZBELI ADOMÁNYOKBÓL TÁMOGATOTT PROGRAMOK:

⦁ Tábor - Szőnyi út
⦁ Ballagási dekoráció
⦁ 8. osztályosok búcsútábora
⦁ Tanulók jutalmazása - tanévzáró - Rákospatak utca, Újvárospark
⦁ Iskolakezdő diákok megajándékozása a tanévnyitón
⦁ Mikulásnapi ajándékok a gyerekeknek
⦁ Rászoruló gyerekeknek: gyógyszer támogatása
⦁ Kollégiumi és szabadtéri programok támogatása
⦁ Tankert kialakítása
⦁ Hozzájárulás a játszótér kialakításához

TÁMOGATÁSOKBÓL MEGVALÓSULT PROGRAMOK:

Budapest főváros XIV. kerület Zugló ÖnkormányzataA pályázat keretében alapítványunk 2018. évi programjaihoz nyertünk támogatást. Zugló Önkormányzata hozzájárult:
⦁ a 8. osztályosok búcsútáborához;
⦁ a szalagavató alkalmából előadott tánchoz szükséges ruhák kölcsönzéséhez Újvárospark
⦁ a szőnyi úti gyerekek kutyaterápiájához
⦁ rendezvényekhez szükséges dokumentumok nyomtatásához papír és patronok beszerzésével
⦁ jelnyelvi tolmácsolás megvalósuló programokon
⦁ DVD író/olvasó az oktatás

MŰKÖDÉSI KÖLTSÉGEK

⦁ Pályázati díjak
⦁ Postai költségek
⦁ Könyvelői díj
⦁ Banki díjak

PÁLYÁZATOK -  2020

Civil Iránytű Alapítvány - Új Nap Új Remények - "Hogy mindenki hallja" "Új mikrofonokat a nagyothalló gyerekeknek" adományozási program

Az ünnepi műsorok során használatos hordozható kihangosító és a szereplők beszédének kihangosításához szükséges 6 db mikroport szett beszerzése történt.
Köszönjük az adománygyűjtő követek közreműködését!
Dósa Richárd
Dr. Váry Ágnes
Csuja Fanni
Szabó Tamás
Szabó Csilla
Civil Zugló - 2019

BUDAPEST FŐVÁROS XIV. KERÜLET ZUGLÓ ÖNKORMÁNYZATA - "CIVIL PÁLYÁZAT C/2019"Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata
"Nagyothalló Gyermekekért" Alapítvány

A pályázat keretében alapítványunk 2019. évi programjaihoz nyertünk támogatást. Zugló Önkormányzata hozzájárult szabadidős gyermekprogramjaink anyagi költségeihez: a 8. osztályosok búcsútáborához, a ballagás táncruháinak kölcsönzéséhez, a Szőnyi úti tagozatunkon szervezett kutyaterápiához, külső háttértár, toner, fénymásolópapír, jelnyelvi tolmácsolás programokon.

© 2016  | "Nagyothalló Gyermekekért" Alapítvány | Budapest | webdesign - VargArt, photos - Halápi Dóra
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el